K nákupu kosmetických věcí na našem storu, se važou určité informace a dotazy, které jsou vypsané v tomto článku.

Kolik toho dostanu za uvedenou cenu?

U každého balíčku nebo itemu, je vždy uvedeno kolik toho za jakou cenu dostaneš. Př. Ice Rose Set obsahuje 1x každý item zobrazený na obrázku (1x Netherite Sword, 1x Netherite Shovel atd.).

Mají itemy nějaké speciální enchanty?

Ne. Jedná se pouze o kosmetické itemy. V případě, že by itemy měli nějaké speciální enchanty nebo jiné úpravy jednalo by se o Pay2Win mechaniky. Itemy s speciálními enchanty si lze zakoupit pouze v /cshop při speciálních akcích za herní měnu.

Co když itemy ztratím, mám nárok na vrácení?

Ne. Jedná se o klasické itemy, které kdykoliv a kdekoliv může ztratit nějakou vinou. Například PvP, pak logicky náleží odměna hráči, který vyhrál. Vrácení itemů je možné pouze, pokud se jedná o bug serveru jak je tomu napsáno v pravidlech serveru.

Item se mi změnil s kosmetického na klasický, mám nárok na vrácení?

Ano. Jedná se o bug. Servery na toto mají ochranu avšak může se stát, že nějaký plugin nebo update povolí nějakou změnu itemů a přemění kosmetický item na klasický bez textury. V takovém případě má hráč nárok na vrácení itemu.

VIP hráči mají no-drop, proč normální hráči ne?

Jedná se o VIP výhodu, při smrti tedy nedropnou itemy. Neplatí ale opět pro PvP, normální hráč bez VIP s kosmetickými itemy dropuje normálně itemy.

Je nějaká ochrana proti zbrklému vyhození itemu?

Ano. Stejně jako na Prisonu krumpáč, je potřeba všechny itemy, které spadají do kosmetických je potřeba potvrdit Q k vyhození.

Na serveru proběhl wipe, mám nárok na vrácení?

Ano, pokud se jedná o maximálně 365 dní starý nákup kosmetického itemu/balíčku. Starší nákupy se nevrací.

Je možné si kosmetické itemy zakoupit víckrát?

Ano, a na všechny platí pravidlo s vrácením, které je vypsáno výše v případě wipu.